HOME
       INDEX
       DOWNLOAD PDF
       CITÁTY Z KNIHY
       DALŠÍ KAPITOLY
     O AUTOROVI
       KDE JI KOUPÍTE?
       DALŠÍ VYDÁNÍ
       DALŠÍ WEB
 
Herkolubus neboli Rudá Planeta
O autorovi: V.M. Rabolu
V.M. RABOLU  
 

V. M. Rabolu se narodil v r. 1926 v Kolumbii, v prosté a skromné rodině. Už od svého dětství obdivoval krásu a moudrost přírody a zasvětil svůj život práci v zemědělství. V r. 1952 zažil pravé duchovní Poznání v Sierra Nevada de Santa Marta (Kolumbia) a brzy měl příležitost dosáhnout plodů rozvoje vnitřního zdokonalování, po nichž mnoho lidských bytostí touží.

S vůlí a odhodláním se vrhl do odhalování skutečných (praktických) klíčů k záhadám, které byly před ním, a tak dokázal vždy postupovat po těžké cestě duchovna pomocí probuzení vědomí.

Výsledkem jeho úspěšného vnitřního vývoje bylo, že ve svých 70 letech začal veřejně šířit pravé Poznání i na mezinárodní úrovni prostřednictvím přednášek, kurzů, veřejných shromáždění a mezinárodních kongresů, prodchnutých jeho velkodušností a altruismem.

V r. 1998 V. M. Rabolu vynaložil poslední úsilí napomoci lidstvu a napsal s velkým sebeobětováním knihu Herkolubus neboli Rudá planeta, kde díky svým vědomým schopnostem, mohl popsat do podrobností a neomylně hrozné události, které nastanou v brzké době na Zemi, poté, co se k ní přiblíží planeta Herkolubus. Též nám hovoří, co můžeme učinit, abychom se vyhnuli následkům této katastrofy.

Zemřel 8. ledna 2000 v Bogotě (Kolumbie).

© 2004F.R. HRABAL / CAD PressF.R. HRABAL / CAD Press
Stránka optimalizovaná pro ie 800x600